Noclegi w Polsce

Znajdź ofertę:

Pokoje Gościnne CDN Lublin

Pokoje Gościnne CDN to eleganckie wnętrza wygodnych pokoi o wysokim standardzie w niedrogich cenach.
Lublin, woj. , odległość: 3km od centrum Lublin

Opis obiektu

Pokoje Gościnne CDN to eleganckie wnętrza wygodnych pokoi o wysokim standardzie w niedrogich cenach. Hotelowe pokoje znajdują się w dzielnicy Wieniawa, nieopodal centrum Lublina i Ogrodu Saskiego. Oferowane pokoje są doskonałym miejscem na odpoczynek po całodziennym zwiedzaniu, zapewnią też wygodne warunki do pracy.

Hotel Pokoje Gościnne CDN ma w swojej ofercie noclegowej pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, dzięki czemu obiekt zapewnia też wygodne pokoje dla 3 i 4 osób. Część pokoi posiada własne łazienki. W pokojach 4 osobowych goście mają od dyspozycji łóżko 2 osobowe oraz rozkładaną sofę, z pokoju jest wyjście na taras. Na dwa pokoje przypada 1 wspólna łazienka. W hotelu panuje miła i rodzinna atmosfera, a kwatery są przytulne i komfortowo urządzone. W pokojach jest dostępna telewizja oraz bezprzewodowy internet Wi-Fi, a w łazience jest suszarka do włosów. Goście mogą podczas pobytu w hotelu zamówić śniadania.

Pokoje Gościnne CDN zlokalizowane są w odległości 30 minut od Bramy Krakowskiej – jednego z najważniejszych zabytków w Lublinie. Na lubelskiej starówce jest wiele zachwycających i historycznych miejsc do zobaczenia. W pobliżu pokoi jest kilka punktów gastronomicznych, w których goście mogą smacznie zjeść. Niedaleko hotelu przebiega droga krajowa nr 82.

Udogodnienia

  • Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona: Tak
  • Parking: Tak
  • Internet: Wifi
Powrót do listy

Skontaktuj się z nami

Cena 120 zł - 120 zł /doba
691862588 Napisz do nas dodaj do schowka