Noclegi w Polsce

Znajdź ofertę:

Ośrodek Wypoczynkowy Szafir Władysławowo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Władysławowa, gdzie przygotowaliśmy komfortowe pokoje gościnne w Ośrodku Szafir!
Władysławowo, woj. , odległość: 2km od centrum Władysławowo

Opis obiektu

Nasz obiekt położony jest nad Morzem Bałtyckim w cichej i spokojnej części Władysławowa w niedalekiej odległości od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży. Naszym gościom oferujemy wypoczynek w przestronnych pokojach 2,3,4 osobowych, oraz pokojach studio ( do 7 os.).

W cenie pokoju oferujemy:
- śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
- kącik zabaw w obiekcie
- plac zabaw na powietrzu
- Internet WiFi
- parking
- miejsce na grilla

Na posesji można bezpiecznie zaparkować samochody. Zapewniamy dostęp do internetu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, rodzin z dziećmi jak i grup zorganizowanych. Nasz obiekt przystosowany jest do przyjęcia grup zorganizowanych na różnego rodzaju wyjazdy integracyjne, szkoleniowe, obozy sportowe, wczasy firmowe, itp. nawet do 140 osób.

Przy ośrodku znajduje się plac zabaw dla dzieci,

Mamy nadzieję, że pobyt w naszym obiekcie pozostanie jako miłe wspomnienie, do którego Nasi goście chętnie będą wracać.

Rodzinna atmosfera, domowa kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawią, że poczujecie się u nas wyjątkowo, a co najważniejsze odpoczniecie od codziennych spraw.

Udogodnienia

  • Winda: Tak
  • Bar, restauracja: Tak
  • Sport i rekreacja: Tak
  • Parking: Tak
  • Sala konferencyjna: Tak
  • Internet: Wifi
  • Akceptacja zwierząt: Tak
  • Możliwość płatności kartą kredytową: Tak
  • Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, Udogodnienia dla rodzin z dziećmi, Sala zabaw dla dzieci
Powrót do listy

Skontaktuj się z nami

Cena 140 zł - 140 zł /doba
730317171 Napisz do nas dodaj do schowka